درباره ما

مرکز خرید دنیای کتاب با حضور استاندار قم و مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد و جمعی از مدیران استانی روز پنجشنبه 28 دی ماه 1396 در قم افتتاح شد. این مجموعه با مدیریت سید محمد مولانا یکی از بزرگترین و مدرن ترین فروشگاه های کتاب در سراسر کشور است.

مجموعه بزرگ دنیای کتاب شامل بخش های مختلف فروشگاهی از جمله تالار عمومی، دالان داستان، تالا گنجینه، تالار چند رسانه ای، دالان مرجع، تالار دانشگاهی- آموزشی و کمک آموزشی، دیوار بین الملل، هدایا و بازی های فکری، تالار لوازم التحریر، تالار کودک و کافه کتاب می باشد.

در دنیای کتاب بیش از یکصد و پنجاه موضوع کتاب در زمینه های علمی، آموزشی، دینی، کودکان، حوزه و دانشگاه از هزار ناشر برجسته کشور و با تعداد پنجاه هزار عنوان کتاب در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

در این مجموعه، فضایی با دکوراسیون مدرن و چیدمانی متفاوت، محیطی دلنشین برای مخاطبین کتاب فراهم نموده است که یک شگفتی بزرگ برای علاقه مندان به کتاب و همشهریان عزیز به شمار می رود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می توان به بخش رزرو کتاب اشاره کرد که متقاضیان کتاب های مورد درخواستی خود را در فاصله زمانی کوتاه دریافت خواهند نمود.